Home

alge Necumpătare etc simona halep roma live Egipt fractură Palatul copiilor

Simona Halep - Jasmine Paolini 6-3, 6-4 în turul 2 de la WTA Roma.  Calificare facilă, dar joc neconvingător
Simona Halep - Jasmine Paolini 6-3, 6-4 în turul 2 de la WTA Roma. Calificare facilă, dar joc neconvingător

Simona Halep, salt impresionant în clasamentul LIVE, după victoria cu Alize  Cornet la Roma - Eurosport
Simona Halep, salt impresionant în clasamentul LIVE, după victoria cu Alize Cornet la Roma - Eurosport

LIVE TEXT. Halep – Sharapova, azi, în semifinale la Roma | Digi24

SIMONA HALEP - LAURA SIEGEMUND LIVE TEXT la ROMA | DCNews

Adversare “de foc” pentru Simona Halep și Sorana Cîrstea în primul tur al  turneului de la Roma
Adversare “de foc” pentru Simona Halep și Sorana Cîrstea în primul tur al turneului de la Roma

Halep's faith in Mouratoglou; Raducanu, Andreescu on their upcoming clash  in Rome
Halep's faith in Mouratoglou; Raducanu, Andreescu on their upcoming clash in Rome

Simona Halep meci LIVE - Stiri - spotmedia.ro

LIVE SCORE | Simona Halep - Alize Cornet 6-4. 6-4. Simona trece de primul  obstacol important, la Roma - Playsport
LIVE SCORE | Simona Halep - Alize Cornet 6-4. 6-4. Simona trece de primul obstacol important, la Roma - Playsport

Cu ce șanse pleacă Simona Halep la câștigarea trofeului de la WTA Roma

WTA Roma: Simona Halep a spulberat-o pe Naomi Osaka - România Liberă

Live Blog WTA Roma. Simona Halep – Dayana Yastremska 7-5, 6-4, in turul 3 la

Simona Halep și Gabriela Ruse joacă miercuri în turneul de la Roma.  Programul meciurilor
Simona Halep și Gabriela Ruse joacă miercuri în turneul de la Roma. Programul meciurilor

Simona Halep, victorie solida impotriva Dayanei Yastremska: are culoar  liber catre o SEMIFINALA DE FOC cu Muguruza sau Azarenka | Sport.ro
Simona Halep, victorie solida impotriva Dayanei Yastremska: are culoar liber catre o SEMIFINALA DE FOC cu Muguruza sau Azarenka | Sport.ro

Simona Halep a câştigat turneul WTA de la Roma | Digi24

Simona Halep s-a calificat în optimi, la dublu, la turneul de la Roma -  Stirileprotv.ro
Simona Halep s-a calificat în optimi, la dublu, la turneul de la Roma - Stirileprotv.ro

Foro Italico, Rome, Italy. 19th May, 2018. Italian Open Tennis; (L-R) Maria  Sharapova (RUS) and Simona Halep (ROU) leave the central court after their  semifinal match Credit: Action Plus Sports/Alamy Live News
Foro Italico, Rome, Italy. 19th May, 2018. Italian Open Tennis; (L-R) Maria Sharapova (RUS) and Simona Halep (ROU) leave the central court after their semifinal match Credit: Action Plus Sports/Alamy Live News

LIVE SCOR Simona Halep – Irina Begu! Meci de infarct la Roland Garros în  turul 2! Româncele fac spectacol UPDATE – Capital
LIVE SCOR Simona Halep – Irina Begu! Meci de infarct la Roland Garros în turul 2! Româncele fac spectacol UPDATE – Capital

Simona Halep - Camila Giorgi, rezultat final la US Open 2021. LIVE SCORE pe  DCNews | DCNews
Simona Halep - Camila Giorgi, rezultat final la US Open 2021. LIVE SCORE pe DCNews | DCNews

Simona Halep s-a calificat în semifinale la Roma! Yulia Putintseva a  abandonat în setul doi, din cauza problemelor medicale
Simona Halep s-a calificat în semifinale la Roma! Yulia Putintseva a abandonat în setul doi, din cauza problemelor medicale

Simona Halep și-a luat revanșa în fața lui Alize Cornet la Roma!

SIMONA HALEP A CASTIGAT IN PREMIERA TURNEUL DE LA ROMA! Pliskova s-a retras  in al doilea set la scorul de 6-0, 2-1 | Sport.ro
SIMONA HALEP A CASTIGAT IN PREMIERA TURNEUL DE LA ROMA! Pliskova s-a retras in al doilea set la scorul de 6-0, 2-1 | Sport.ro

Simona Halep - Danielle Collins 6-7(1), 3-6, în turul secund de la Roma.  Ciao, Simo! Românca a fost învinsă după o luptă spectaculoasă - Playsport
Simona Halep - Danielle Collins 6-7(1), 3-6, în turul secund de la Roma. Ciao, Simo! Românca a fost învinsă după o luptă spectaculoasă - Playsport