Home

Expirat Sinis Specimen fc baia mare cupa romaniei iunie Clasa a doua rață

Fotbal – Cupa României | CS Minaur Baia Mare încheie anul 2022 pe Stadionul  Minaur | eZiarultău
Fotbal – Cupa României | CS Minaur Baia Mare încheie anul 2022 pe Stadionul Minaur | eZiarultău

Minaur Baia Mare – FC Argeș, joi, în Cupa României - Jurnalul de Arges

FAPT - Minaur Baia Mare a pus în vânzare bilete pentru meciul din Cupa  României cu FC Argeș: prețul unui bilet, 5 lei sau 10 lei la tribuna  oficială - 2mnews
FAPT - Minaur Baia Mare a pus în vânzare bilete pentru meciul din Cupa României cu FC Argeș: prețul unui bilet, 5 lei sau 10 lei la tribuna oficială - 2mnews

Două echipe din Liga 2 și două din Liga 3 joacă azi în Cupă

Cupa României – BaiaMare Sport

Fotbal: FCM Baia Mare invinge pe FC Voluntari si se califica in optimile de  finala ale Cupei Romaniei - ZiarMM
Fotbal: FCM Baia Mare invinge pe FC Voluntari si se califica in optimile de finala ale Cupei Romaniei - ZiarMM

Minaur Baia Mare, remiză cu Campionii FC Argeș

CUPA ROMÂNIEI - Minaur aduce la Baia Mare două echipe de Liga I: în grupă  cu patru echipe din Liga I și una din Liga a III-a - 2mnews
CUPA ROMÂNIEI - Minaur aduce la Baia Mare două echipe de Liga I: în grupă cu patru echipe din Liga I și una din Liga a III-a - 2mnews

Investiție de 300.000 de lei la Baia Mare pentru meciul din Cupa României  cu Universitatea Craiova
Investiție de 300.000 de lei la Baia Mare pentru meciul din Cupa României cu Universitatea Craiova

GOLUL DE AUR DIN ULTIMUL MINUT - Minaur Baia Mare a învins la Satu Mare și  s-a calificat în turul IV al Cupei României - 2mnews
GOLUL DE AUR DIN ULTIMUL MINUT - Minaur Baia Mare a învins la Satu Mare și s-a calificat în turul IV al Cupei României - 2mnews

Cupa României: CSM Satu Mare- Minaur Baia Mare 1-2 ( 0-1). Trupa lui Csik,  eliminată în ultimul minut! | Gazeta de Nord Vest
Cupa României: CSM Satu Mare- Minaur Baia Mare 1-2 ( 0-1). Trupa lui Csik, eliminată în ultimul minut! | Gazeta de Nord Vest

CUPA ROMÂNIEI - Decizie: Minaur joacă miercuri la prânz, la Baia Mare, al  doilea meci cu o echipă de Liga I - 2mnews
CUPA ROMÂNIEI - Decizie: Minaur joacă miercuri la prânz, la Baia Mare, al doilea meci cu o echipă de Liga I - 2mnews

Minaur Baia Mare - Hermannstadt 2-3. Echipa lui Mihai Iosif, învinsă la  limită în Cupa României
Minaur Baia Mare - Hermannstadt 2-3. Echipa lui Mihai Iosif, învinsă la limită în Cupa României

Rezumat | Minaur Baia Mare - Universitatea Craiova 0-4 | Cupa României -  YouTube
Rezumat | Minaur Baia Mare - Universitatea Craiova 0-4 | Cupa României - YouTube

FOTO, LIVE-TEXT: CS Ocna Mureș - Minaur Baia Mare 0-6 (0-1), în Cupa  României | Eșec drastic, s-a sfârșit visul frumos! - Ziarul Unirea
FOTO, LIVE-TEXT: CS Ocna Mureș - Minaur Baia Mare 0-6 (0-1), în Cupa României | Eșec drastic, s-a sfârșit visul frumos! - Ziarul Unirea

MECI ELIMINATORIU - Minaur Baia Mare debutează în turul III al Cupei  României, în deplasare, la Satu Mare - 2mnews
MECI ELIMINATORIU - Minaur Baia Mare debutează în turul III al Cupei României, în deplasare, la Satu Mare - 2mnews

Video | Minaur Baia Mare - FC Argeș 0-0. Curaj și ocazii multe pentru  divizionara secundă, antrenată de Mihai Iosif
Video | Minaur Baia Mare - FC Argeș 0-0. Curaj și ocazii multe pentru divizionara secundă, antrenată de Mihai Iosif

LIVE TEXT: Baia Mare - Steaua 1-1 (1-4, d.l.d.). Campioana, la un pas de o  eliminare rușinoasă în Cupă
LIVE TEXT: Baia Mare - Steaua 1-1 (1-4, d.l.d.). Campioana, la un pas de o eliminare rușinoasă în Cupă

Minaur joacă la CSM Satu Mare în turul III din Cupa României – CS Minaur Baia  Mare
Minaur joacă la CSM Satu Mare în turul III din Cupa României – CS Minaur Baia Mare

CS Minaur Baia Mare (fotbal) - Wikipedia

Cupa Romaniei la rugby vine in Banat! Victorie istorica pentru SCM  Timisoara in fata echipei din Baia Mare. Video – Opinia Timisoarei
Cupa Romaniei la rugby vine in Banat! Victorie istorica pentru SCM Timisoara in fata echipei din Baia Mare. Video – Opinia Timisoarei

Fotbal Masculin Cupa României: Minaur Baia Mare a obținut o egalitate pe  teren propriu, cu FC
Fotbal Masculin Cupa României: Minaur Baia Mare a obținut o egalitate pe teren propriu, cu FC