Home

A lor autobiografie Coreea cu cat sa terminat meciul din seara asta muștiuc Realist Conexiune

VIDEO. Gabi Tamaș a șocat la show-ul lui Adi Mutu: „Ar trebui să fac asta!”  De ce nu crede că va avea un meci de retragere - Playsport
VIDEO. Gabi Tamaș a șocat la show-ul lui Adi Mutu: „Ar trebui să fac asta!” De ce nu crede că va avea un meci de retragere - Playsport

Asta e cel mai nebun meci al anului! In minutul 92 era 2-4, dupa ce in  minutul 71 era 0-4! HALUCINANT: cu ce scor s-a terminat partida | Sport.ro
Asta e cel mai nebun meci al anului! In minutul 92 era 2-4, dupa ce in minutul 71 era 0-4! HALUCINANT: cu ce scor s-a terminat partida | Sport.ro

Liga 1 - rezultate, stiri, clasament Liga 1, program, meciuri Liga 1,  scoruri - Digi Sport
Liga 1 - rezultate, stiri, clasament Liga 1, program, meciuri Liga 1, scoruri - Digi Sport

LIVESCORE | Messi vs Ronaldo, ultimul "dans". Argentinianul s-a impus, PSG  câștigând cu 5-4 - Eurosport
LIVESCORE | Messi vs Ronaldo, ultimul "dans". Argentinianul s-a impus, PSG câștigând cu 5-4 - Eurosport

Miza mare a celor de la FCSB la meciul cu Universitatea Craiova. ”Am  discutat asta și cu jucătorii!”
Miza mare a celor de la FCSB la meciul cu Universitatea Craiova. ”Am discutat asta și cu jucătorii!”

Digi Sport - Fluier final! Ce meci superb! S-a terminat derby-ul Rapid -  Universitatea Craiova - https://bit.ly/38o5UEW | Facebook
Digi Sport - Fluier final! Ce meci superb! S-a terminat derby-ul Rapid - Universitatea Craiova - https://bit.ly/38o5UEW | Facebook

Rapid - FCSB 2-0 | Echipa lui Mutu a făcut un meci aproape perfect, într-o  atmosferă indendiară - Eurosport
Rapid - FCSB 2-0 | Echipa lui Mutu a făcut un meci aproape perfect, într-o atmosferă indendiară - Eurosport

Universitatea Craiova - Zorya Luhansk : 3 - 0. Oltenii se califică în  play-off-ul Conference League după un meci perfect - Playsport
Universitatea Craiova - Zorya Luhansk : 3 - 0. Oltenii se califică în play-off-ul Conference League după un meci perfect - Playsport

Meciuri AZI 20 martie 2023 ✔️ meciuri de fotbal astazi

We Love Sport Meciul zilei MECIUL ZILEI | Chelsea – Man. City: ambele  echipe sunt deja sub mare presiune
We Love Sport Meciul zilei MECIUL ZILEI | Chelsea – Man. City: ambele echipe sunt deja sub mare presiune

Play-off-ul Europa League » 4 goluri în meciul lui Nicolae Stanciu,  victorie cu emoții pentru Ianis Hagi + Lucescu Jr. a tremurat în Conference
Play-off-ul Europa League » 4 goluri în meciul lui Nicolae Stanciu, victorie cu emoții pentru Ianis Hagi + Lucescu Jr. a tremurat în Conference

România - Muntenegru 0-3. Umilință! S-a terminat meciul de coșmar al  tricolorilor în Giulești. Mugosa, hat-trick | Sport.ro
România - Muntenegru 0-3. Umilință! S-a terminat meciul de coșmar al tricolorilor în Giulești. Mugosa, hat-trick | Sport.ro

Digi Sport - stiri din sport, meciuri live - Spectacolul campionilor!

VIDEO | Bayern, umilită de Napoli într-o partidă amicală! Căt s-a terminat  meciul de pe Allianz Arena | Sport.ro
VIDEO | Bayern, umilită de Napoli într-o partidă amicală! Căt s-a terminat meciul de pe Allianz Arena | Sport.ro

FCSB - Anderlecht 0-0 » Fără goluri pe Arena Națională în meciul de  Conference League
FCSB - Anderlecht 0-0 » Fără goluri pe Arena Națională în meciul de Conference League

Seară tristă în Europa pentru echipele românești. FCSB, învinsă în meciul  „horror” de pe Arena Națională, Mirel Rădoi, furios după egalul Craiovei,  Dan Petrescu, „catenaccio” perfect în Slovenia - Playtech Știri
Seară tristă în Europa pentru echipele românești. FCSB, învinsă în meciul „horror” de pe Arena Națională, Mirel Rădoi, furios după egalul Craiovei, Dan Petrescu, „catenaccio” perfect în Slovenia - Playtech Știri

M-am bucurat că am terminat-o!” Fotbalistul care se felicită că s-a retras  după ce a văzut meciul Chindia - FCSB | Sport.ro
M-am bucurat că am terminat-o!” Fotbalistul care se felicită că s-a retras după ce a văzut meciul Chindia - FCSB | Sport.ro

CFR Cluj - FC Argeș 3-1. Clujenii câştigă un meci în care au şi tremurat  puţin pentru cele 3 puncte - Playsport
CFR Cluj - FC Argeș 3-1. Clujenii câştigă un meci în care au şi tremurat puţin pentru cele 3 puncte - Playsport

Pretenția incredibilă a lui Denis Alibec după ce România a pierdut meciul cu  Muntenegru: „Să fie cu noi” - Playsport
Pretenția incredibilă a lui Denis Alibec după ce România a pierdut meciul cu Muntenegru: „Să fie cu noi” - Playsport

Bosnia - România 1-0, al doilea meci din grupa de Liga Națiunilor! Edi,  unde ne duci?
Bosnia - România 1-0, al doilea meci din grupa de Liga Națiunilor! Edi, unde ne duci?

FCSB, eșec usturător în primul meci din 2023!

La meciul cu Craiova am fost copil de mingi, acum am ajuns titular la FCSB!  Sunt gata sa joc si cu Dinamo!" Copilul Pantea, declaratii fabuloase dupa meciul  cu Gaz Metan
La meciul cu Craiova am fost copil de mingi, acum am ajuns titular la FCSB! Sunt gata sa joc si cu Dinamo!" Copilul Pantea, declaratii fabuloase dupa meciul cu Gaz Metan

CFR Cluj – Sivasspor a fost la un pas să nu se mai joace! Ce au pățit  turcii înainte de meciul din Gruia - Eurosport
CFR Cluj – Sivasspor a fost la un pas să nu se mai joace! Ce au pățit turcii înainte de meciul din Gruia - Eurosport

Meciul România - Finlanda din Liga Națiunilor. Naționala obține acasă, in  extremis, prima victorie | Digi24
Meciul România - Finlanda din Liga Națiunilor. Naționala obține acasă, in extremis, prima victorie | Digi24

România – Spania, scor final! Partidă de totul sau nimic. Cum s-a terminat  meciul – Capital
România – Spania, scor final! Partidă de totul sau nimic. Cum s-a terminat meciul – Capital

Marius Măldărășanu: „dacă meciurile ar dura 80 de minute, am marca în  minutul 79“ – Glasul Aradului
Marius Măldărășanu: „dacă meciurile ar dura 80 de minute, am marca în minutul 79“ – Glasul Aradului