Home

Mordrin linguriţă a juca botosani craiova cupa Unchiul sau domnul Purcel Calm

FC Botoșani - Craiova 0-1 » Calificare de cod galben!

Sepsi a câștigat Cupa! „U“ Craiova o va întâlni pe Botoșani în baraj

VIDEO Se știu toate echipele din sferturile de finală ale Cupei României,  tragerea la sorți este pe 15 februarie | Cupa României
VIDEO Se știu toate echipele din sferturile de finală ale Cupei României, tragerea la sorți este pe 15 februarie | Cupa României

Liga 1 - Etapa 29: FC Universitatea Craiova - FC Botoşani 1-0

FC Botoşani – „U“ Craiova 0-1. „Nea Mărin“ a debutat cu victorie la Știința

Craiova – Botoșani, în barajul pentru Europa! Sepsi a luat Cupa României!

HORROR: Un jucator de la Craiova, dorit de FC Botosani, accidentat GRAV in  meciul din Cupa! Verdict: dublă fractură de tibie şi peroneu! VIDEO, Știri  Botoșani, Sport - Stiri.Botosani.Ro
HORROR: Un jucator de la Craiova, dorit de FC Botosani, accidentat GRAV in meciul din Cupa! Verdict: dublă fractură de tibie şi peroneu! VIDEO, Știri Botoșani, Sport - Stiri.Botosani.Ro

Universitatea Craiova - FC Botoșani 1-2 | Brazilianul Gustavo a deschis  scorul, dar moldovenii au întors
Universitatea Craiova - FC Botoșani 1-2 | Brazilianul Gustavo a deschis scorul, dar moldovenii au întors

FC Botoșani - CS Universitatea Craiova 2-2. Reghe nu mai bate pe nimeni în  Liga 1!
FC Botoșani - CS Universitatea Craiova 2-2. Reghe nu mai bate pe nimeni în Liga 1!

FC BOTOSANI - CSU CRAIOVA 2-1 şi oltenii sunt în FINALA CUPEI ROMANIEI 2018

VIDEO | U Craiova 1948 - FC Botoşani 3-2. Compagno a marcat superb şi a  închis un meci spectaculos în Oltenia!
VIDEO | U Craiova 1948 - FC Botoşani 3-2. Compagno a marcat superb şi a închis un meci spectaculos în Oltenia!

Fotbal: Ionuţ Stancu (Universitatea Craiova) - Meciurile cu FC Botoşani din  deplasare au fost mereu dificile | AGERPRES • Actualizează lumea.
Fotbal: Ionuţ Stancu (Universitatea Craiova) - Meciurile cu FC Botoşani din deplasare au fost mereu dificile | AGERPRES • Actualizează lumea.

REZUMAT | Univ.Craiova - FC Botoșani 1-0. Crețu a decis în prelungiri cu o  execuție superbă - YouTube
REZUMAT | Univ.Craiova - FC Botoșani 1-0. Crețu a decis în prelungiri cu o execuție superbă - YouTube

FRF A DECIS: Dacă Sepsi câștigă Cupa României, FC Botoșani joacă barajul cu  Univ. Craiova
FRF A DECIS: Dacă Sepsi câștigă Cupa României, FC Botoșani joacă barajul cu Univ. Craiova

REZUMAT | FC Botoșani - Universitatea Craiova 0-1. Cupa României, optimi -  Sezon 2020-21 - YouTube
REZUMAT | FC Botoșani - Universitatea Craiova 0-1. Cupa României, optimi - Sezon 2020-21 - YouTube

Avancronica LPF a meciului cu Botoșani

LIVE VIDEO ǀ FC ”U” Craiova – FC Botoşani se vede la Prima Sport 2, ASTĂZI,  de la 17:00. Echipele probabile
LIVE VIDEO ǀ FC ”U” Craiova – FC Botoşani se vede la Prima Sport 2, ASTĂZI, de la 17:00. Echipele probabile

FC Botoșani, victorie în fața Universității Craiova în primul meci oficial  din 2023 - Eurosport
FC Botoșani, victorie în fața Universității Craiova în primul meci oficial din 2023 - Eurosport

Jucătorii Universității Craiova, cu gândul la barajul cu FC Botoșani după  victoria cu Farul: ”Vrem să ajungem în Europa” - Fanatik.ro
Jucătorii Universității Craiova, cu gândul la barajul cu FC Botoșani după victoria cu Farul: ”Vrem să ajungem în Europa” - Fanatik.ro

Video | FC Botoșani - Craiova 0-1 | Gazdele au reclamat două penalty-uri!  Universitatea, calificare la debutul lui Ouzounidis
Video | FC Botoșani - Craiova 0-1 | Gazdele au reclamat două penalty-uri! Universitatea, calificare la debutul lui Ouzounidis

Mozzart Bet Romania - Botosani - Craiova Meciul zilei din Cupa Romaniei  pentru astazi. Cele doua echipe ravnesc la trofeu si vor incerca o  calificare. | Facebook
Mozzart Bet Romania - Botosani - Craiova Meciul zilei din Cupa Romaniei pentru astazi. Cele doua echipe ravnesc la trofeu si vor incerca o calificare. | Facebook

FCSB a câștigat cu rezervele la Botoșani, dar e out din Cupa României!  Tabloul sferturilor de finală - Eurosport
FCSB a câștigat cu rezervele la Botoșani, dar e out din Cupa României! Tabloul sferturilor de finală - Eurosport

VIDEO ǀ FC Botoşani – Universitatea Craiova 1-0. Prestaţie foarte modestă a  oltenilor
VIDEO ǀ FC Botoşani – Universitatea Craiova 1-0. Prestaţie foarte modestă a oltenilor

Rapid, afară! Dacă Sepsi câștigă Cupa, FC Botoșani merge direct la barajul  cu CS U Craiova • Special Arad · ultimele știri din AradSpecial Arad ·  ultimele știri din Arad
Rapid, afară! Dacă Sepsi câștigă Cupa, FC Botoșani merge direct la barajul cu CS U Craiova • Special Arad · ultimele știri din AradSpecial Arad · ultimele știri din Arad

Cupa Romaniei: Astra si CSU Craiova, ultimele calificate in sferturi.  Oltenii au castigat la Botosani, la
Cupa Romaniei: Astra si CSU Craiova, ultimele calificate in sferturi. Oltenii au castigat la Botosani, la

Craiova 5-1 Botosani in Cupa Romaniei! PRAZbunarea lui Baluta! A marcat de  3 ori. BIJUTERIE din lovitura libera pentru atacantul BIJUTERIE al Craiovei  | Sport.ro
Craiova 5-1 Botosani in Cupa Romaniei! PRAZbunarea lui Baluta! A marcat de 3 ori. BIJUTERIE din lovitura libera pentru atacantul BIJUTERIE al Craiovei | Sport.ro